Speciální oleje

KE KAŽDÉ MASÁŽI SI MŮŽETE ZVOLIT NĚKTERÝ Z NAŠICH AROMATERAPEUTICKÝCH OLEJŮ.

OLEJE PRO SPECIÁLNÍ POUŽITÍ

TEA TREE OLEJ (AUSTRALSKÝ ČAJOVNÍK)100Kč
Původní obyvatelé Austrálie znali a využívali účinky australského čajovníku po celá staletí. Rozdrcené listy stromu přikládali na rány nebo bolavá místa a přispívali tak k jejich zhojení díky mimořádnému antiseptickému a antimykotickému účinku. Své zastoupení má take v aromaterapii - nejen že přináší vůni Austrálie, ale také pročišťuje vzduch v místnostech, címž ulevuje astmatikům a alergikům.
TŘEZALKOVÝ OLEJ100Kč
Třezalka tečkovaná je známá již od dob Hippokrata pro své protizánětlivé účinky. Pomáhá při hojení popraskané kůže a urychluje hojení jizev, podvrtnutí, pohmožděnin a modřin. V masážích se třezalka se používá k léčbě svalových křečí a napětí. Proniká velice hluboko a zvlášť napomáha regeneraci meziobratlových plotének, proto je velmi oblíbená při Breussově masáži po ošetření Dornovou metodou.

HARMONIZAČNÍ OLEJE

LEVANDULOVÝ OLEJ100Kč
Uklidňuje, pomáhá při nervovém vypětí, bolesti hlavy, analgetikum, dýchací problémy, bronchitida, menstruační bolesti, revmatické bolesti, svalové bolesti, repelent, snižuje tlak, hodí se na všechny typy pleti, regeneruje kožní buňky, antiseptikum, normalizuje mazotok, má hojivé účinky.

REJUVENIZAČNÍ OLEJE

SANTALOVÝ OLEJ100Kč
Působí na nervový systém, antidepresivum, afrodiziakum, sedativum, nespavost, psychosomatické problémy, diuretikum, katar, kašel, nachlazení, bolesti v krku, stimuluje trávení, nevolnost, tonikum, akné, mastná pleť, zvláčňuje suchou a dehydratovanou pleť.

DETOXIKAČNÍ OLEJE

ROZMARÝNOVÝ OLEJ100Kč
Staří Římané a Řekové považovali rozmarýn za posvátný a jeho zázračných účinících na paměť psal už William Shakespeare. Jako masážní olej je vhodný na problémy jater a žlučníku, hlenů, svalových bolestí, křečí, ztuhlosti šíje, revmatismu, artritidě, nachlazení, zácpě, průjmu, kašli, bronchitidě, bolesti zad, onemocnění pokožky hlavy, zánětu nosních dutin, duševní a fyzické únavě.

ZDRAVOTNÍ OLEJ

KOKOSOVÝ OLEJ50Kč

Kokosový olej má výrazný hydratační a výživný efekt. Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky proti nepřiznívím vnějším vlivům a působení volných radikálů. Zanechává svěží a jemnou pleť a vaše smysly zklidní příjemnou kokosovou vůní.

Kokosový olej je bohatý na antioxidanty a mastné kyseliny, které dokážou proniknout hluboko do pokožky. 

  • Působí na nejrůznější kožní záněty jako je akné, ekzémy či podráždění po holení
  • Přirozeně vyživuje pleť a zabraňuje vysychání (důležitý je však vždy pitný režim)
  • Brání předčasnému stárnutí a zabraňuje tvorbě vrásek
Image
Image
© 2023 Tajemství masérny